Mariusz Kurkowski i Paweł Górski, dzięki Wam powstała niniejsza strona! Dziękujemy za ogrom Waszej pracy, długie godziny i ogromne serce!

 

 

Adam Freda zdobywca rozmaitych upominków dla naszych dzieci i ich rodzeństwa, jak na Adama przystało, dokonuje wszelkich starań, by przychylić nam nieba, owocem naszej wspólnej pracy są bardzo soczyste i słodkie jabłka.

 

 

Adam Jankowski niezwykle aktywny i kreatywny umysł, twórca corocznego projektu Targ Kaszubski, podczas którego nie zapomina o nas i innych organizacjach pozarządowych.

 

 

Agata Hofman całym sercem oddana pracy na rzecz dzieci i młodzieży, edukacji i postaw altruistycznych, organizatorka licznych akcji również dla dzieci objętych opieką paliatywną.

 

 

Agnieszka Konieczna pełna pasji, otwartości i zrozumienia, zabiegana ( w pełnym obowiązków i wyzwań życiu zawodowym, a prywatnie z licznymi długodystansowymi wyzwaniami pokonując maratony),  a mimo to pełna świadomości potrafi zatrzymać się i dać wsparcie najbardziej potrzebującym, zarażając dodatkowo swoim niespotykanym, pełnym spontaniczności i ciepła uśmiechem.

 

 

Agnieszka Uklejewska wrażliwa na problemy społeczne, czynnie zaangażowana w akcje pomocowe na rzecz rodzin w trudnej sytuacji finansowej, osoba o niespotykanej skromności i wielkim sercu, empatyczna do granic możliwości.

 

 

Anna Maria Biniecka, Krzysztof Mystkowski, Paweł Wyszomirski, Roman Jocher, Łukasz Głowala- za pomocą Waszych zdjęć, ogromnego talentu, pasji i czasu, który nam podarowaliście, zatrzymaliście czas w wyjątkowej, dla całej rodziny i naszego zespołu, chwili. Ofiarowaliście nam bezcenny dar, który zostanie z nami na zawsze!

 

 

 Anna Gankowska osoba o wyjątkowo sympatycznym głosie, wlała mnóstwo słodyczy w hospicyjną codzienność, z pełną otwartością i nieprawdopodobną pozytywną energią pomogła zorganizować imprezę sportową na rzecz małych, hospicyjnych pacjentów.

 

 

Anna i Jacek Literscy cudowne małżeństwo, tworzące wspaniałą rodzinę, mimo iż nie mieszkają w kraju są stale z nami, wspierają mimo odległości na wiele sposobów. Pełni serca spełniają marzenia naszych małych Podopiecznych.

 

 

Agata i Dawid Nilsson niezwykle świadomi społecznie, zawsze otarci na nowe inicjatywy na rzecz małych podopiecznych hospicjum.

 

 

Artur Siódmiak i Hubert Czwarno charyzmatyczni i waleczni, ekipa prawdziwych mężczyzn, bez których nie odbyłaby się akcja Polacy! Składamy parawany i pomagamy! na Stadionie Letnim PGE w Gdańsku.

 

 

Beata Literska- Jeka i Rafał Jeka w najważniejszym dniu swojego życia- podczas ślubu, dali świadectwo swojej wielkiej, prawdziwej miłości, obejmując swoim szczęściem najbardziej potrzebujące dzieci i ich rodziny poprzez zbiórkę funduszy na organizację opieki medycznej dla dzieci dotkniętych śmiertelną chorobą.  

 

 

Dariusz Grabowski dżentelmen i erudyta, jego radiowy głos przyciąga wszystkich przechodniów podczas plenerowych eventów, z kolei w grudniu zamienia się w prawdziwego Świętego Mikołaja, któremu pomysły na konkursy dla dzieci nigdy się nie kończą.

 

 

Elwira Liegman, wieloletnia działaczka na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci w naszym regionie, nigdy nie odmawia pomocy. Anioł o bardzo rozpostartych skrzydłach i zaraźliwym, niespotykanym uśmiechu. Dzięki niej codziennie patrzymy na świat od dobrej strony.

 

 

Jerzy Boczoń wizjoner i strażnik jakości w organizacjach pożytku publicznego, kreatywny, pełen uporu i determinacji, wyczucia i delikatności trener o szerokich horyzontach. Pełen pasji konsekwentnie realizuje cele i sięga po coraz wyższą poprzeczkę stawianą trzeciemu sektorowi, dzięki któremu wypracowane zostały liczne obszary działalności, cele i strategia Fundacji.

 

 

Jolanta Brendel, kobieta o wielkim sercu, która nie potrafi przejść obojętnie obok potrzeb drugiego człowieka. Wspiera hospicjum na różne sposoby.

 

 

„Cud poczęcia i tajemnica śmierci to klamra spinająca się w życie.​

Najwspanialszym darem jaki mogliśmy otrzymać od Życia jest możliwość niesienia pomocy naszym bliźnim. Każdy przejaw miłości i życzliwości w stosunku do drugiej osoby ma swoje źródło w Chrystusie, który przez nasze działanie pragnie być blisko potrzebujących. Dlatego bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom za wrażliwość ich serca i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Dziękuję również wszystkim Dzieciom i ich rodzinom za świadectwo bezwarunkowej miłości.”

Jola - wolontariuszka socjalna

 

 

Hasan Ciftci działacz społeczny, zasięg jego aktywności widać w całym województwie, towarzyszy fundacji i hospicjum podczas licznych wydarzeń na rzecz organizacji kompleksowej opieki medycznej dla dzieci dotkniętych śmiertelną chorobą. Ambasador naszych działań w Turcji.

 

 

 Jarosław Łojewski swoje ogromne doświadczenie zawodowe dzieli z zespołem Fundacji, doradza i podpowiada rozwiązania w bardzo szerokim zakresie działalności, pomaga kreować strategię rozwoju.

 

 

Justyna Krawczyk kobieta sukcesu, na co dzień świadoma i mądra mama, całą dobę otwarta na potrzeby drugiego człowieka, zwłaszcza w trudnej sytuacji życiowej, od wielu lat wspiera działalność hospicjów w naszym regionie.

 

 

Henryk Świdkowski mężczyzna o niespotykanej wrażliwości i niegasnącym uśmiechu, pełen ciepła z ogromnym sercem i empatią wspiera zbiórki finansowe na rzecz Podopiecznych i rodzin będących pod opieką naszego hospicjum.

 

 

 Karolina Kulczykowska, Paweł Kulczykowski, Wacław Laszkiewicz pełni pasji, zakochani w golfie i jednocześnie otwarci na problemy społeczne w naszym regionie, organizatorzy Turnieju Pomorze Dzieciom i Akademii Golfa dla Początkujących na rzecz podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom.

 

 

Katarzyna Gapska ogromny talent połączony z pasją i wrażliwością, który mamy szansę podziwiać w akcji Serce z dłoni, bo hospicjum pozwala żyć!

 

 

Katarzyna Sadecka niezwykle smaczny i pełen jakości zmysł artystyczny, ale przede wszystkim Dobra Dusza, która do swojej pracy grafika wkłada mnóstwo serca i ponadprzeciętnego zaangażowania. Jej kreatywność i talent jest jak tęcza, którą nad nami roztoczyła podczas tworzenia oprawy graficznej akcji Podaruj Bąbla Bąblowi i materiałów promujących ideę hospicyjną.

 

 

Krzysztof Łukomski w świecie pełnym pośpiechu i materializmu stale pokazuje i uczy, co to znaczy BEZINTERESOWNOŚĆ, która przyczyniła się nie tylko do stworzenia licznych projektów włączających wolontariuszy w akcje na rzecz dzieci dotkniętych śmiertelną chorobą, ale i pozwoliła wielu osobom dookoła na nowo uwierzyć w ludzi i zdobyć pewność: świat jest lepszy, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

 

 

Maciej Szankin nieoceniony umysł ścisły, twórca portalu Podaruj Bąbla Bąblowi internetowej akcji charytatywnej dla podopiecznych Hospicjum.

 

 

Maciej Śledź mężczyzna o nietuzinkowym uśmiechu i pełnym optymizmu błyskiem w oczach, z ogromną wiedzą i mądrością, którymi bez wahania podzielił się w trakcie prac nad projektem promującym ideę hospicyjną. Wśród niezliczonych obowiązków bez wątpliwości oddał nam swój czas i pełne profesjonalizmu zaangażowanie.

 

 

Marek Gornowitz nasz wielki Przyjaciel- opowiada o naszych działaniach w Niemczech. Mimo że dzielą nas kilometry, jest zawsze o krok do przodu, jako jeden z pierwszych wie o uruchomionych przez nas internetowych akcjach charytatywnych.

 

Marta Obiegla nietuzinkowa artystyka o wielkim talencie, która w swoich fotografiach odkrywa emocje, przestrzeń, światło, a jej zdjęcia są dziełami sztuki, kobieta o wielkim sercu, otwarta na rodziny dotknięte śmiertelną chorobą dziecka, wspiera działania hospicjum- spełniając marzenia dzieci i pozwalając zachować niepowtarzalne chwile w swoich magicznych zdjęciach.

 

Marta Stachecka niespotykane połączenie profesjonalizmu, pracowitości, zmysłu artystycznego i ogromnego serca. Twórca oprawy graficznej akcji Serce z dłoni.

 

 

Małgorzata Mach działaczka społeczna, mimo licznych obowiązków zawsze pamięta o Fundacji i Hospicjum, organizatorka niezliczonej liczby zbiórek artykułów pielęgnacyjnych dla naszych dzieci, kreatorka animacji dla dzieci.

 

 

Marzena Czyżewska otwarta na potrzeby rodzin objętych opieką hospicyjną, pełna ciepła wsłuchuje się w marzenia naszych małych Podopiecznych, a dzieci dzięki niej wsłuchują się...w malowniczy świat bajek i opowieści. I wszystko staje się możliwe!

 

 

Monika Błażejewska wieloletnia działaczka na rzecz dzieci dotkniętych śmiertelną chorobą, pełna pasji i radości życia zaraziła ogromną rzeszę osób działalnością charytatywną, co przyczyniło się do powstania i rozwoju licznych projektów dla najbardziej potrzebujących, które owocują do dziś. Nauczycielka postaw społecznych, otwartości i umiejętności budowania zespołu- inicjatorka programów edukacyjnych, pomysłodawczyni Balu Karnawałowego i licznych iwentów.

 

 

 Sławomir Koszewski sprawia, iż nawet dorośli zaczynają ponownie wierzyć w Świętego Mikołaja, a już na pewno nikt nie ma wątpliwości: MARZENIA SIĘ NAPRAWDĘ SPEŁNIAJĄ. Swoją postawą i zaangażowaniem wprowadza atmosferę Świąt do Hospicjum, które są czasem szczególnym i wyjątkowym dla zespołu i Podopiecznych, pełnym miłości i ciepła. Pozwala nam złapać tę niepowtarzalną chwilę...i zachować w sercu na zawsze.

 

 

 Sylwia Pangsy-Kania autorka malowniczych opowieści dla dzieci, jej lekkie pióro przenosi nasze dzieci w magiczny, bajkowy świat, w którym wszystko jest możliwe. Swoim pisarskim talentem dzieli się z najbardziej potrzebującymi i dodatkowo angażuje w akcje charytatywne na rzecz dzieci dotkniętych śmiertelną chorobą w naszym województwie.

 

 

Wiktor Kurpiel właściciel najbardziej wysublimowanego poczucia humoru, dzięki czemu ulubieniec wszystkich dziewczyn w zespole, wsparcie wszelkich prac przed komputerem, zawsze online, zawsze gotowy do pomocy, maluje naszą fundacyjną codzienność „na żółto i na niebiesko”.